Koş Fred Koş

oyun ismi

Bugün sizlere sitemizin en sevilen oyunlarından biri olan Koş Fred Koş oyunundan bahsetmek istiyorum. Oyunumuz Koşu Oyunları arasında yer alıyor. Koşu oyunları ilk olarak Subway Surf ile ortaya çıktı ve çok sevildiler. Koşucu teyze, tombik gibi birçok koşu oyunu yapıldı ve oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu oyunların son halkası olan koşucu fred oyununda kahramanımız peşindeki azrailden kaçıyor. Eğer azraile yakalınırsa ölümle karşı karşıya kalacak. Sizin göreviniz Fredi yönlendirerek koşmak, koşarken engellerden bir bir kurtulmak ve hiç birşeyin Fredi yavaşlatmasına izin vermemek. 

Koşucu Fred'le olan macerada ne kadar çok uzun mesafe koşabilirseniz o kadar çok yüksek puan kazanma şansı yakalayacaksınız. Her ne kadar kulağa kolay gelsede uzun mesafeler koşabilmek bu oyunda oldukça zor. Bunu başarabilmek için dikkatinizi toplamalı ve tuşlara tam zamanında basarak yüksek konsantrasyonla oymalısınız. 

3D grafiklerle yüksek kalitede hazırlanan Koş fred koş oyununda kahramanımız Koşucu Fred'in kontrollerini Yön Tuşları ile yapabilir ve engellerden kurtulmak için Boşluk tuşuyla zıplayabilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gerekiyor oyunu oynayabilmek için öncelikle Firefox veya Yandex tarayıcıya ve bu tarayıcılara kurulmuş Unity Web Player eklentisine ihtiyacınız var. Oyunu chrome ve internet explorer ile oynamanız maalesef mümkün değil. Bu kural sitemizde yer alan tüm 3D oyunlar için geçerli.

Lafı fazla uzatmadan hepinizi bu eğlenceli oyuna davet ediyorum ve iyi eğlenceler diliyorum.

12.01.2016 21:43:27

Reklam

Sayfamızı Begendin mi ?