Bu Tarz Benim Oyna

oyun ismi

Bu Tarz Benim, herkesin bildiği üzere çok güzel bir televizyon programıdır. Bizde bu güzel televizyon programının oyunu sizler için hazırladık. Bu Tarz Benim Oyunu tıpkı prgoramdaki gibi sizden en güzel olmanızı istiyor. Şimdi gelin oyunu detaylıca inceleyelim ve sonra oynamaya başlayın :) Ha bu arada bu oyunu ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde oynayacağınız siteye gitmek için tıklayın.. :) Şimdi siteye girdiniz ve o güzel oyunu açtınız, ardından oyunun yüklenmesini bekleyin ve yüklendikten sonra oyunun anlatımını geçmek için "skip" tuşuna basıyorsunuz. Ve oyun başlıyor, ilk önceliğiniz yarıaşcagınız şehri seçiyorsunuz sonrasında ise size sıra ile görevler veriliyor. yarışmada toplam 15 adet güzel kız bulunuyor ve bu kızlara her hatfa farklı bir konsepte giyinmeleri isteniyor, giyinmek için alış verişinizi yaptıktan sonra sıra ile juri karşısına çıkıyorusunuz ve en çok puanı alan o haftanın birincisi oluyor. Bu arada oyun başlarken adınızı soruyor oraya saçma şeyler yazmadyın adınızı yazın ki yarışmayı kazandığınızda sizin adınız duyurulsun :D İşte bunun  için oyunda sizlere giydirmeniz için verilen kızlara çok güzel kombinler hazırlamalısınız. Kıyatfet alışverişi ve giydirme işleri bittikten sonra sırada makyaj işleri var. Makyaj kısmınıda tamamladıktan sonra juri karşısına çıkma zamanı geldi, o güzel kızlarınız ile en iyi siz olduğunuzu gösterin. Bu Tarz Benim Oyna güzel zaman geçirin, iyi eğlenceler :)

 

Bu ve benzeri daha bir çok giydirme oyunu bu sitede mevcutdur, üstüne üstelik sitedeki tüm oyunlar ücretsiz :) Bu güzel oyunların yanı sıra sitede birçok kategoride onlarca oyun bulunmaktadır, özellikle dikakt ederek incedik siteyi hergün birbirinden güzel oyunlar ekleniyor yani hergün aynı oyunları oynamak istemezsenizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor demektir. Uzun lafın kısası, canınız sıkıldığında veya biraz kafa dağıtym dediğinizde gencinden yaşlısına her kesime hitap etmektedir.

 

Oyun Skor

 

 

Oyun sitesi deyince hemen hemen hepimizin aklına ilk gelen sitelerden birisi oyun skor  dur :) evet işte herkesin aklına gelen ve birçoğumuzunda en az bir kere girip oyun oynadığı bu siteyi sizlere tanıtacaz.tanıtıma başlamadan önce biraz mazi yapalım :P Eskiden oyun deyince ne bilgisayr ne tablet ne telefon nede başka birşey aklımaıza gelmezdir, ne gelridi aklımıza tabiki sokak :) Sabah sokağa bir çıkar akşama kadar oyunlar oynar gezer tozar arkadaşlarımız ile eylenirdik. Bu durum atarilerin çıkması ile yavaş yavaş sokaktan evlere girmemizin başlangıcı idi. İşte taaaa o günlerden bu günlere gelindi. Şimdi çağımız artık teknoloji üstüne, bir oyunmu oynamak istiyorsun hemen bilgisayarını açıyorsun Oyunskor sitesi giriyorsun ne tarz istiyorsan sınırsızca istediğin kadar oyanayabiliyorsun.. teleziyon Oyunları, Sincap Oyunları, Polis Oyunları, Pony Oyunları, Rayda Altın Avı ve daha yüzlerce sayamadığımız kategor ve oyun mevcut. Canın maç mı yapmak istedi açıyorsun futbol oyunlarını, yüzlerce oyundan istern herkesin oynadığı oyunu ister en çok sevilenini ister moderatörün önerdiğini açıp başlıyorsun takılmaya baktın hoşuna gitmedi çık başka bir oyuna gir herşey bir tuşa basmana bakar :D İşte sokaklarda top koşturmadan saklambaç oynmadan bu günlere geldik bundan 20 yıl sonra bizleri nasıl oyunlar bekliyor açıkcası şimdiden çok merak ediyorum :) 

Bugün siz oyun severler için iki farklı ve ikiside birbirinden güzel oyun sitesi tanıttık artık hengisinden oyun oynamak isterseniz o size kalmış :) Bizleri takip etmeye devam edin daha güzel oyun siteleri ile yalında yine sizlerle olacak, hoşcakalın :)