Bu Tarz Benim 2. Sezon

oyun ismi

Bu tarz benim 2. Sezonu ile ekranlara merhaba dedi. Ama ilk sezondan farklı bir durum var yarışma hem show tv hemde tv8 kanallarında aynı formatta yayınlanıyor.

Tv8 ekranlarındaki bu tarz benimde eski jüri üyeleri yerlerini aynen koruyorlar. Bu tarz benim de neşeli jüri üyesi Nur yerlitaş, sivri diliyle meşhur Kemal Doğulu, yabancı gelinimiz İvana Sert ve ünlü modacı Uğurkan Erez yer alıyor. Ayrıca programın sunuculuğunu güzeller güzeli Öykü Serter yapıyor. 

Show tv ekranlarında yayınlanan bu tarz benim programı jürileri ve yarışmacılarıyla en az diğeri kadar sevildi. Programın jürileri Ünlü modacı Cemil İpekçi, Chloe loughnan (koko), Sibel Arna ve Umut eker. Ayrıca yarışmanın sunuculuğunu Ebru Akel yapıyor. Yarışmanın ikinci sezonunda yarışmacılar arasında Selen Yakıcı, İdil Naz Kaluç, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Nazlı Tepetaş, Serpil Gök, Buse Akbaşak, Ecem Akkaya, Özde Özkan, Nil Anka, Melisa Şahin, Nihal Candan, Gökçe Markal, Maria Surina, Gülay Hançer, Derya Yarar, Emel Özkızıltaş, Melisa Çeliker, Nazlı Hamarat, Özden Cerrahoğlu, Zeynep Öztürk, Almila Kuruoğlu, Gülşah Yanaş ve Gülnihal Candan yer alıyor. İlk sezonda Nur Bozar, Ayşenur ve Aycan Nurcan kardeşler ön plana çıkmıştı.

Bu tarz benim oyununu sitemizde oynamak için BURAYA TIKLAYIN

09.02.2015 04:07:05

Reklam

Sayfamızı Begendin mi ?