Aşk Parfümü Hazırla oyunu

Aşk Parfümü Hazırla

Aşk parfümü hazırla oyununda çeşitli kokuları karıştırarak güzel kokulu parfümler hazırlamak ister misiniz? Oyunumuzda erkeklerin ilgisini çekmeye çalışan kız güzel bir parfüm hazırlayıp bunu başarmak istiyor. Yapmanız gereken 3 farklı bitki özünü karıştırarak bir parfüm hazırlamak ve güzel kızın bu kokuyla sevgilisinin dikkatini çekebilmesini sağlamak. Oyuna giriş yapabilmek için yüklendikten sonra Play seçeneğine basın. Daha sonra parfümü hazırlayacağımız özel odaya geçebilirsiniz. Burada 3 farklı bitki özünü fanusa dökerek Mix seçeneğine basmalı ve parfümü hazır hale getirmelisiniz. Daha sonra Try seçeneğine basarak kızın parfümü sıkmasını ve etkisini denemesini sağlayabilirsiniz. Oyunu oynamak için yalnızca Mouse kullanmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Etiketler: Aşk Oyunları ,
Oynanma: 3512 defa oynandı

Benzer Oyunlar

Oyun Yorumları

 • Şelale Aslı Irmaklar Şelale Aslı Irmaklar - 19.06.2017

  Ben bu oyunu gerçekten çok beğendim.Herkese de tavsiye ederim.Bu oyun benim küçüklükten hatıra bir oyunum,ama hala oynuyorum.29 yaşıma geldim,hala bıkmadım bu oyundan.Şimdi de benim kızım oynuyor.Oyun Teyze ye çok teşekkürlerimi sunarım:)

 • gerekmiyor gerekmiyor - 04.08.2016

  cevap şoyle:4 tane olanın mor olanı tarafdan üç tane sarılı olanı iki tane olanında yeşili

 • nihan nihan - 13.02.2016

  senin bilgisayarındandır

 • özge özge - 09.02.2016

  çok güzel bir oyun herkezin oynamasını tavsiye ederim bu arada ben türkmencamili ortaokulunda okuyorum ğretmenlerimi çok seviyorum

 • akıllı akıllı - 05.02.2016

  evt 2. karısımda yok oluyo

 • akıllı qızz akıllı qızz - 02.02.2016

  YA BİR DENEMEDEN SONRA MİX BUTONU GÖZUKMUYOR SORUN OYUNDA MI YOKSA BNM BİLGİSAYARDA MI ?

OYUNA BAŞLA

Teyzeniz Seçti

Popüler Oyunlar